Klub Sportowy
CKS-ORKA Szczecin

WATERPOLO • TRIATHLON • PIŁKA NOŻNA
News

  HOME    News    

Zakończenie sezonu 2018/19

2019-06-06

Zbliża się zakończenie obecnego sezonu. W najbliższy weekend rozegramy ostatnie turnieje w ramach rozgrywek ZZPN "Pierwsza Piłka".

19.06 przeprowadzone zostaną ostatnie treningi w obecnym sezonie.

A już teraz zapraszamy Państwa na oficjalne zakończenie sezonu w formie turnieju beach soccera (piłki nożnej plażowej), które odbędzie się w niedzielę 16.06 o godzinie 10:00 na plaży w Dąbiu.

Zbiórka o 10:00 przed wejściem na kąpielisko Dąbie. Osoby, które się nie spóźnią będą wchodziły bezpłatnie (dzieci i rodzice). 

W tym roku w zakończeniu wezmą udział wszyscy zawodnicy naszego klubu! W imprezie uczestniczyć będą sportowcy z pozostałych naszych sekcji! 

Tego dania trenerzy przygotują rozgrywki dla wszystkich zawodników i rodziców. Impreza w formie turnieju i festynu rodzinnego potrwa do godziny 12:30. Po tej godzinie zachęcam wszystkich do pozostania na kąpielisku i rozmów w kuluarach które będą miały na celu zintegrowanie naszego środowiska.

Jednym z elementów całej imprezy będzie wręczenie pamiątkowych medali dla wszystkich zawodników sekcji piłkarskiej trenujących w naszym klubie w sezonie 2018/19.

Kolejnym będzie oficjalne pożegnanie najstarszego rocznika 2008 który z końcem tego sezonu kończy edukację piłkarską w naszym klubie.

Wszystkich rodziców zachęcam do zorganizowania się w celu zapewnienia posiłku dla wszystkich. Mamy na myśli grilla i słodkie wypieki. Proszę by rodzice w poszczególnych grupach treningowych umówili się kto co przygotowuje. Ewentualne pytanie w tej sprawie proszę kierować do trenera Wrzoska.

Klub ze swojej strony zapewnia wodę dla wszystkich oraz brykiet do grilla.

Proszę o kontakt z trenerem Wrzoskiem osobę, która może zorganizować i przywieźć ze sobą na kąpielisko dużego grilla. Jego obsługę wybierzemy w trakcie trwania imprezy. Będą to 3-4 chętne osoby. 


 

Partnerzy
Centrum Kszta�cenia Sportowego, Szczecin, ul. Rydla 49

Szczecin

WOPR Szczecin

OKS Prawobrzeże

prawobrzeze.info

media-projekt.pl, tworzenie stron www
Zobacz więcej
Znajdź nas na poralach społecznościowych !!!
Zobacz dodatkowe materiały.
Zdjęcia

Nasze cele

Młodzież

Wychowywać przez ciężką pracę i dyscyplinę na treningach

Zawody sportowe

Zawsze dawać z siebie wszystko, choćby brakowało już sił i motywacji

Wsparcie

Pomagać sobie nawzajem, uczyć się od siebie, podpatrywać i naśladować

Rodzice

Współpracować z rodzicami na każdym etapie szkolenia dzieci i młodzieży

Wspólne wyjazdy

Integrować się wzajemnie poprzez wspólne uczestnictwo w zawodach i treningach

Sukcesy

Starać się być najlepszym - na pływalni, rowerze, boisku, zawodach, w szkole i poza szkołą.

Nasi trenerzy